воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

ДонНТУ-переселенець відсвяткував День української мови та писемності

ДонНТУ-переселенець відсвяткував День української мови та писемності
Щороку, починаючи з 1997 р.,  9 листопада в Україні відзначають державне свято – День української писемності та мови. Долучилися до нього сьогодні і Донецький національний технічний університет разом із Індустріальним інститутом.
 
Так, в рамках заходу серед студентів-першокурсників ДонНТУ та інституту був проведений диктант «Літописець». Вибір теми був обумовлений тим, що за православним календарем 9 листопада – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Рсу, мислителя, ученого, ченця Києво-Печерського монастиря.
 
Після написання диктанту студенти обмінялися роботами та зробили перевірку, після чого обговорили основні проблемні моменти. Автори найкращих робіт були запрошені до участі у радіодиктанті.
Також протягом дня проходив флешмоб «UA DAY», який закликав усіх спілкуватися українською мовою.
 
Кульмінацією святкування стало написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. У читальній залі зібралися співробітники та студенти обох вишів, а також жителі міста, які висловили бажання взяти участь у заході. Цьогорічний XVII Всеукраїнський радіодиктант пройшов під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».
 
Охочі мають можливість відправити роботи на адресу організаторів. Традиційно ті, хто напише диктант без помилок, будуть відзначені призами.
 
Нагадаємо, що після захвату Донецька проросійськими силами, ДонНТУ переїхав до Красноармійська, який з 2016 року став Покровськом.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn