воскресенье, 21 января
ad
img

НОВОСТЬ

У Добропіллі активно працює «Університет третього віку»

У Добропіллі активно працює «Університет третього віку»

Щосереди в Добропіллі в «Університеті третього віку», який розташований в приміщені територіального центру соціального обслуговування, проводяться заняття на різних факультетах. Так, 8 листопада 2017 року на краєзнавчому факультеті відбулась лекція «Культура стародавніх народів світу».

Під час заходу слухачі здобули не тільки нові знання, отримали відповіді на свої питання,  а й продемонстрували свої таланти, познайомилися з новими цікавими людьми.

Навчання допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект і будується воно, як правило, на основі власної активності слухачів і постійного діалогу. Надважливим є фактор спілкування людей старшого віку один з одним.

Тому територіальний центр соціального обслуговування запрошує усіх бажаючих відвідати «Університет третього віку». Відвідувачів чекають щосереди о 10-00 за адресою: м. Добропілля, проспект Шевченка, 15. За більш детальною інформацією можна звернутися за телефоном:2-67-00.                   

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Доверяете ли Вы социальным сетям как источнику информации?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn