воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

Школярі Покровська обирали майбутню професію

Школярі Покровська обирали майбутню професію

8 листопада Покровський міський центр зайнятості провів профорієнтаційні уроки для школярів загальноосвітніх шкіл №4 та №6 міста Покровська.

Під час заходу провідний фахівець з питань зайнятості Покровського МЦЗ Крістіна Насєкіна ознайомила школярів з послугами, які служба зайнятості надає молоді, умови вибору майбутньої професії, проаналізувала сучасний ринок праці, презентувала робітничі професії, які нині є найбільш затребувані роботодавцями.

Діти розширили свої уявлення про світ професій, ознайомилися з формулою вибору професій. Допомогою у визначенні з майбутньою професією є сучасне тестування «Моя кар’єра», метою даного тестування є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді. А також старшокласники переглянули інформаційні відеоролики та слайдові презентації, щодо правильного вибору майбутньої професії.

Фахівець служби зайнятості запропонувала учням завітати до Покровського міського центру зайнятості Донецької області та пройти поглиблене тестування, щоб відповідально підійти до вибору майбутнього професійного спрямування.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn