суббота, 17 марта
img

НОВОСТЬ

Підоблікових Покровського відділу пробації вчили долати інтернет-залежність

Підоблікових Покровського відділу пробації вчили долати інтернет-залежність

25 жовтня співробітники Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації в Донецькій області разом з підобліковими дітьми прийняли участь в соціально - виховному заході, спрямованому на подолання залежності від соціальних мереж, який проходив в центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка м. Покровська.

В невимушеній бесіді співробітники бібліотеки спільно з запрошеним психологом підіймали важливі питання, які турбують сучасне суспільство, а саме щодо тривалого часу проводження підлітків в соціальних мережах та негативного впливу деяких інтернет-спільнот.

Присутнім також був презентований відеофільм, перегляд якого закінчився обговоренням зацікавлених питань з даної тематики та змістовними відповідями на них запрошеними спеціалістами.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn