среда, 22 ноября
ad
img

НОВОСТЬ

У Родинському започаткували нову приємну традицію (ВІДЕО)

У Родинському започаткували нову приємну традицію (ВІДЕО)

Зараз у Родинському втілюються у життя безліч соціальних проектів, які направлені на покращення життя городян. Головним ініціатором таких позитивних змін є депутат Покровської міської ради, меценат Сергій Андрійченко, а також міська організація політичної партії «Наш край».

Ці вихідні не стали виключенням. Молодят, які прийняли рішення узаконити свій шлюб у рідному місті, прийшли привітати в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко та представники політичної партій «Наш край».

На адресу молодят лунали теплі слова, привітання та побажання довгого та щасливого подружнього життя. Окрім цього приємним подарунком для подружжя від Сергія Андрійченка та «Нашого краю» став кухонний комбайн.

Як вітали нову сім`ю в Родинському, дивиться у відео сюжеті:

Читайте в спецтеме Депутат и меценат Сергей Андрийченко «Повернемо шахтарській праці славу»: Сергій Андрійченко про брифінг Олега Недави у Верховній Раді (Відео) Сергій Андрійченко та ПП «Наш край»: «Допомога ветеранам – одне з основних завдань у нашій діяльності» (Відео) Кікбоксери Родинського отримали чудовий подарунок від депутата Сергія Андрійченка (Відео) Депутат Сергей Андрийченко и партия «Наш край»: «Мы всегда будем заботиться и помнить о ветеранах» Твори добро: депутат Сергей Андрийченко помог еще одной семье из Покровска

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn