воскресенье, 21 января
ad
img

НОВОСТЬ

В Покровську до студентів ДонНТУ завітав бельгійський режисер

В Покровську до студентів ДонНТУ завітав бельгійський режисер

17 жовтня в Молодіжному Хабі  ДВНЗ «ДонНТУ» відбулася дуже цікава подія: в гості до студентів індустріального інституту та Донецького національного технічного університету завітав молодий бельгійський режисер Пітер-Ян Де П’ю зі своїм документальним фільмом «Земля просвітлених». Про це повідомляється на сайті «ДонНТУ».

Стрічку «Земля просвітлених» нагородили на американському фестивалі незалежного кіно Sundance за «Найкращу операторську роботу», її також номінували на Гран-прі. Крім того, «Земля просвітлених» відкривала нинішнього року фестиваль документального кіно IDFA в Нідерландах, була показана влітку на Одеському кінофестивалі та в рамках кінофестивалю «Золотий абрикос» в Єревані.

Після перегляду фільму, який викликав зацікавленість з боку студентської аудиторії, режисер відповів на питання та поспілкувався з молоддю.

Зараз Пітер-Ян Де П’ю перебуває на Донбасі, де збирає матеріал для своєї наступної стрічки, що стосуватиметься України. За словами митця, його дуже надихнула історія, що відбулася в Бельгії під час Першої світової війни про двох братів, які обрали різні сторони конфлікту. Подібні випадки є зараз і тут. Але режисер не хоче робити акцент на політиці, тож, наступна його стрічка буде присвячена саме відносинам між людьми та психології.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Доверяете ли Вы социальным сетям как источнику информации?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn