воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

У Покровську лігівці та школярі привітали військовослужбовців із святом Дня захисника України

У Покровську лігівці та школярі привітали військовослужбовців із святом Дня захисника України

Вірші, пісні, привітання, щирі слова подяки та власноруч виготовлені листівки з радістю дарили учні бійцям Національної гвардії Покровська під час урочистого заходу з нагоди святкування Дня захисника.

Вчора в місцевому історичному музеї відбулися урочисті заходи присвячені до Дня захисника України. На захід були запрошені бійці Нацгвардії, які прибули з Хмельницька для проходження служби в зоні АТО.

Юні мешканці Покровська спільно із працівниками музею підготували для військовослужбовців справжнє свято.

Спочатку учні місцевих шкіл прочитали багато віршів та заспівали пісень, в яких прославляли воїнів-визволителів та пишалися їхніми подвигами на благо неньки-України. Учасниця «Ліги майбутніх поліцейських» Альона Дудко прочитала вірш «Я дивлюся на світлини бійців», який не залишив байдужими присутніх військовослужбовців і на очах багатьох з них заближчали сльози.

Самі ж бійці розповіли школярам про нові досягнення в тактиці та озброєння для подолання противника, про свої будні на передовій. Також бійці на власному прикладі продемонстрували  як виглядає військова амуніція і зброя сучасного українського воїна.

Наприкінці зустрічі лігівці подарували захисникам  власноруч виготовлені листівки-обереги із привітаннями та побажали кожному бійцю повернутися скоріше додому живим і здоровим.

 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn