четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

У Покровському районі депутата сільської ради визнано винним у корупції

У Покровському районі депутата сільської ради визнано винним у корупції

Адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави отримав у якості покарання за вчинене корупційне правопорушення депутат Миролюбівської сільської ради Покровського району Донецької області.

Красноармійська місцева прокуратура забезпечила розгляд у суді адміністративних протоколів, складених Управлінням захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України стосовно 62-річного мешканця с. Миролюбівка.

Будучи депутатом, чоловік під час сесії сільської ради не повідомив колег про наявний у нього конфлікт інтересів та проголовував за прийняття рішень щодо затвердження технічної документації для встановлення меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд своєму синові.

Таким чином депутат порушив Закон України «Про запобігання корупції» та скоїв адміністративні правопорушення, передбачені ч.1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Згідно із постановою суду, на чоловіка накладено штраф у розмірі 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 4250 гривень.

 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn