понедельник, 26 февраля
img

НОВОСТЬ

У Добропіллі пройшла акція про заборону продажу алкоголю неповнолітнім (фото)

У Добропіллі пройшла акція про заборону продажу алкоголю неповнолітнім (фото)

Майбутні поліцейські разом з правоохоронцями пройшлися по торгових точках міста з інформаційними листівками про попередження реалізації неповнолітнім алкогольної та тютюнової продукції. Лігівці спілкувалися із продавцями, запитували чи дотримуються ті правила заборони продажу цих товарів молодим людям, яким ще не виповнилося 18 років, а також  залишали в закладах відповідні попереджувальні плакати.

Як не прикро визнавати, але деякі продавці магазинів, не  запитуючи  документів, з легкістю  продають цигарки, вино та пиво  дітям. Така байдужість і безвідповідальність часто призводить до сумних наслідків, тому що саме в стані алкогольного сп’яніння молодь не рідко вчиняє протиправні діяння, та й ранішній алкоголізм «молодшає» день із днем.

Саме тому правоохоронці разом з «майбутніми поліцейськими» в черговий раз відправились по торгових точках Добропілля аби провести профілактичні бесіди із працівниками торговельних закладів, щодо заборони продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім, а також вкотре нагадали про відповідальність за такі дії.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» з радістю  роздавали продавцям у магазинах та торгових об’єктах тематичні листівки та роз’яснювали суть діючого законодавства щодо цієї теми.

Реакція продавців на цей захід була позитивна. Працівники торгівлі відмітили, що вже звикли до подібних акцій та пояснили, що знають про сувору норму Закону України щодо заборони реалізації неповнолітнім забороненої продукції і сумлінно її дотримуються. Майже всі продавці одразу ж погоджувалися розмістити на видимих місцях магазинів листівки про недопущення реалізації алкоголю та тютюну дітям.

Шановні громадяни! Не будьте байдужими. Якщо Ви помітили, що дітям продають спиртне, тютюн, або ж якісь інші негативні факти, пов’язані з поведінкою молодих людей чи ставленням до них, обов’язково повідомляйте в поліцію за телефоном 050-01-70-862.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn