пятница, 19 января
ad
img

НОВОСТЬ

У Покровську підоблікові вчили проводити вільний час з користю

У Покровську підоблікові вчили проводити вільний час з користю

Покровський міськрайонний відділ з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покрань та пробації Міністерства юстиції провів шахматний бій між своїми підобліковими.

16 серпня вихованці Покровського МРВ з питань пробації на базі відділу пробації ділилися своїми навиками гри в шахи. Метою даного заходу було доведення підобліковим, що насправді вільний час можна провести різними корисними способами, один з яких – гра в шахи.

Гра в шахи — одна з найдавніших у світі, і в наші дні є чимало гравців, які присвячують себе цьому захопленню. Ця гра покращує діяльність мозку, пам’ять, розвиває логічне мислення та концентрацію уваги. 

Й таким чином, співробітники Покровського МРВ з питань пробації намагаються бути ближчими до своїх вихованців, цікавитися їх захопленнями та здібностями, залучати до корисного проводження вільного часу.

Кубрак Ганна,

заступник начальника Покровського МРВ

з питань пробації

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Доверяете ли Вы социальным сетям как источнику информации?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn