понедельник, 26 февраля
img

НОВОСТЬ

Майбутні поліцейські з Добропілля відвідали міжнародну виставку дитячих малюнків

Майбутні поліцейські з Добропілля відвідали міжнародну виставку дитячих малюнків

Вчора в приміщенні Добропільської міської ради відкрилася виставка художніх робіт дітей, які стали свідками військового конфлікту на Донбасі. Співробітники поліції та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» прийшли подивитися на творчість маленьких художників і залишилися враженими від побаченого.

Не дивлячись на постійні бойові дії, які відбуваються в Донецькій та Луганській областях, там залишилось багато дітей, які щодня на власні очі бачать усі жахіття війни. Діти, що живуть в зоні АТО, мають серйозні проблеми зі здоров’ям як фізичного так і психологічного характеру. Але не дивлячись на це, вони мріють про щось прекрасне, позитивне і відображають це в своїх малюнках.

На виставці було представлено багато дитячих малюнків з надією про мир. Головними символами миру в уяві дітей Донбасу залишається різнобарвна веселка, кольорова планета, птахи, усміхнені діти, блакитне небо і яскраве сонце.

Разом із роботами дітей зі Сходу, на виставці можна було подивитися малюнки маленьких закарпатців та словаків.

Юні відвідувачі виставки залишилися під враженням від контрастності робіт дітей, які живуть в різних куточках країни і по-різному сприймають навколишнє середовище.

«Нам дуже сподобалися малюнки. Видно, що діти хотіли передати через ці роботи свої переживання та мрії і це передалося в кольорах малюнків. Всі ми хочемо, що б війна скоріше закінчилася і всі діти нашої країни були щасливими та веселими»,- поділилися своїми емоціями учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn