понедельник, 26 февраля
img

НОВОСТЬ

У Покровську з підобліковими проводять бесіди виховного характеру

У Покровську з підобліковими проводять бесіди виховного характеру

Покровський міськрайонний відділ з питань пробації  спільно з Покровським відділом поліції  відвідали за місцем мешкання підоблікових осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

9 серпня 2017 року співробітники Покровського МРВ з питань пробації спільно з Покровським відділом поліції перевірили за місцем мешкання осіб, які перебувають на обліку у відділі пробації з метою вжиття індивідуальних заходів з попередження вчинення нових кримінальних правопорушень та  протидії рецидивної злочинності.

В ході проведеного заходу з засудженими було проведено індивідуально-профілактичні бесіди виховного характеру про недопущення скоєння нових повторних злочинів, вчинення правопорушень, що посягають на порушення громадського порядку.

Таким чином, співробітники Покровського МРВ з питань пробації намагаються  бути ближчими до проблем своїх вихованців,  цікавляться їх поведінкою у побуті та намагаються виявити фактори, які можуть спонукати до вчинення повторних правопорушень.

Кубрак Ганна,

заступник начальника Покровського МРВ

з питань пробації     

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn