воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

«Донбасс SOS» розповів про пенсії мешканцям ОРДЛО

«Донбасс SOS» розповів про пенсії мешканцям ОРДЛО
Керівник організації «Донбас SOS» Вадим Валько розповів, що у Верховній Раді зареєстрований законопроект № 6692, який дозволить виплачувати пенсії мешканцям ОРДЛО (непідконтрольна частина Донбасу) без довідки переселенця. 
 
В ефірі «Громадського радіо» Валько нагадав, що наразі пенсія в Україні нараховується всім громадянам України, але виплачується тільки тим особам, які фактично перемістилися з тимчасово непідконтрольної Україні території та стали на облік, як переміщені особи та фактично проживають за вказаною в довідці переселенця адрессою.
 
«Особа повинна поживати на підконтрольній Україні території, щоб отримувати свої пенсійні виплати, які на жаль, постановою Кабінету Міністрів біли прирівняні до соціальних виплат. Хоча пенсія — це не соціальна допомога, а власність особи», — розповідає Вадим Валько.
 
Він повідомив, що в липні 2017-го року у Верховній Раді був зареєстрований законопроект № 6692, який, за його словами, повністю вирішує дану проблему.
 
«Буде створений юридичний механізм з можливістю виплат пенсій. Ми говоримо, в першу чергу, про тих осіб, які фізично можуть перетинати пункти в’їзду/виїзду на підконтрольну територію, звертатися в Пенсійний фонд, не пред’являючи довідки переселенця. Ми не платимо пенсії на непідконтрольній території, лише на підконтрольній. Так, особи змушені будуть виїжджати, але це механізм, який реально буде працювати. В нас є сподівання, що цей законопроект підтримають, але тут питання політичної волі», - говорить Вадим Валько.
 
Також керівник організації «Донбас SOS» розповів, що наразі громадяни інколи звертаються до суду у разі відмови місцевих пенсійних фондів виплачувати їм пенсії, і виграють справи.
 
«Є виграшні рішення судів, правда їх небагато, зокрема по місцю Харцизьк проти місцевого пенсійного фонду. Виграти суд не проблема, проте є наступний етап — виконання судового рішення. Якщо на казначейських рахунках цього пенсійного фонду грошей немає, то можуть виникнути труднощі», — пояснює Вадим Валько.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn