четверг, 22 февраля
img

НОВОСТЬ

Молодь Покровська вчили долати соціальне напруження

Молодь Покровська вчили долати соціальне напруження

18 травня у Покровському центрі зайнятості відбувся тренінг на тему «Зняття соціального напруження», організований спільно з Покровською Лігою ділових та професійних жінок та за участі представника МРВ з питань апробації. Цільовою аудиторією даного заходу стала безробітна молодь.

Близько 20 безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості, прийняли участь у тренінгу. Мета даного заходу - формування адекватної самооцінки особистості, подолання кризових ситуацій молоді, що знаходиться у тяжких життєвих обставинах, зняття соціального напруження в умовах збройного конфлікту.

«Усвідомлення проблемної ситуації може знизити рівень емоційного напруження, тому зняття зайвої емоційної напруженості за допомогою групової взаємодії та взаємодопомоги здатне сформувати позитивний психологічний клімат серед людей», - наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час заходу тренер проекту «З конфліктного минулого до мирного сьогодення», бізнес-тренер, кандидат філологічних наук Оксана Писарева запропонувала присутнім  ряд тренінгових вправ, спрямованих на зняття стресу, розвантаження від соціального напруження та подолання кризових ситуацій. 

Треба зазначити, що невимушена обстановка та неформальне спілкування позитивно вплинуло на настрій присутніх.

Проект здійснюється за фінансуванням Європейського Союзу через International Alert.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn