понедельник, 18 декабря
ad
img

НОВОСТЬ

Школярам Мирнограду допомогали з професійним самовизначенням

Школярам Мирнограду допомогали з професійним самовизначенням
Як стати успішним? Відповідь на це питання шукали, досліджуючи власні здібності, інтереси та ресурси, а разом з ними і історію рідного краю, школярі-учасники виїзного тренінгу-екскурсії «Перлина Покровського району», який організувала Покровська Ліга ділових і професійних жінок при участі Мирноградського міського центру зайнятості. 
 
Надійним помічником в досягненні професійного успіху може стати Всеукраїнський кадровий резерв - онлайн технологія швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавців, який створює Державна служба зайнятості для підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці та упередження безробіття. 
Кадровий резерв сприятиме у реалізації професійної кар’єри молоді, працевлаштування на підприємства регіону за вибраною професією, допомагатиме у пошуку роботи та здобутті додаткових навичок, що необхідні роботодавцю на ринку праці.
Захід пройшов надзвичайно цікаво, жваво та інформаційно. Його учасники познайомились ближче з історією рідного краю та обговорили проблемні питання, визначили напрямки свого професійного шляху та власні внутрішні чинники мотивації у професійній сфері, розглянули стратегії пошуку роботи.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
190 чел. Нарядная елка
47 чел. Аромат мандаринов
47 чел. Праздничный стол
39 чел. Праздничные ТВ передачи
24 чел. Предновогодние распродажи
23 чел. Бой курантов
18 чел. Ожидание подарков
Всего проголосовали
388 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn