четверг, 22 марта
img

НОВОСТЬ

Школярам Мирнограду допомогали з професійним самовизначенням

Школярам Мирнограду допомогали з професійним самовизначенням
Як стати успішним? Відповідь на це питання шукали, досліджуючи власні здібності, інтереси та ресурси, а разом з ними і історію рідного краю, школярі-учасники виїзного тренінгу-екскурсії «Перлина Покровського району», який організувала Покровська Ліга ділових і професійних жінок при участі Мирноградського міського центру зайнятості. 
 
Надійним помічником в досягненні професійного успіху може стати Всеукраїнський кадровий резерв - онлайн технологія швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавців, який створює Державна служба зайнятості для підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці та упередження безробіття. 
Кадровий резерв сприятиме у реалізації професійної кар’єри молоді, працевлаштування на підприємства регіону за вибраною професією, допомагатиме у пошуку роботи та здобутті додаткових навичок, що необхідні роботодавцю на ринку праці.
Захід пройшов надзвичайно цікаво, жваво та інформаційно. Його учасники познайомились ближче з історією рідного краю та обговорили проблемні питання, визначили напрямки свого професійного шляху та власні внутрішні чинники мотивації у професійній сфері, розглянули стратегії пошуку роботи.
 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn