воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

У Добропіллі пройшов конкурс солістів - вокалістів «Травневі соловейки»

У Добропіллі пройшов конкурс солістів - вокалістів «Травневі соловейки»

Щороку на базі Центру Дитячої та Юнацької творчості міста Добропілля проходить конкурс солістів-вокалістів серед дітей дошкільного віку «Травневі соловейки». Участь у ньому беруть діти дошкільних навчальних закладів міста віком  5-6 років. Не став виключенням  і цей рік. 

17 травня в конкурсі взяли участь малята ДНЗ № 3, 4, 6, 16, 19, 22, 24, 31, 34, 35, 36, НВК №4, НВК №7 – всього 18 вокалістів з 11 ДНЗ та 2 НВК. Учасники та гості почули пісні різного жанрута цікавої тематики у виконанні маленьких співаків. Члени оргкомітету та журі відмітилигарний підбір репертуару для кожного учасника конкурсу, чисте інтонування мелодії та артистичність маленьких виконавців.

Привітання з перемогою, дипломи та подарунки отримали учасники: 

І місце – Хроніна Аліса (ДНЗ №6), Бєлоусов Єгор (НВК №4).

ІІ місце – Луговська Олена (ДНЗ №24), Меркулова Софія (ДНЗ №35).

ІІІ місце – Гарбузов Марк (ДНЗ №4), Бутенко Марія (ДНЗ №35).

За активну участь – Козирєв Микола (ДНЗ №3), Первуха Анастасія (ДНЗ № 9), Рахімова Айсель (ДНЗ № 16), Борцова Юлія (ДНЗ №19), Голомідова Аліна (ДНЗ № 22), Шевченко Кирило (ДНЗ №31), Бербек Ольга (ДНЗ №31), Смолянська Анастасія (ДНЗ №34), Засядьвовк Ангеліна (ДНЗ №34), Кравченко Марія (ДНЗ №36), Заровній Матвій (НВК №4), Пихтя Злата (НВК №7).

"Маємо надію, що талановиті та співучі дошкільнята будуть продовжувати свою кар’єру у вокальних гуртках  ЦДЮТ, КОЦТ та будинках культури міст Добропілля, Білозерського та селища Новодонецького", - зазначається у повідомленні Добропільської міської ради.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn