понедельник, 18 декабря
ad
img

НОВОСТЬ

У Добропіллі пройшов конкурс солістів - вокалістів «Травневі соловейки»

У Добропіллі пройшов конкурс солістів - вокалістів «Травневі соловейки»

Щороку на базі Центру Дитячої та Юнацької творчості міста Добропілля проходить конкурс солістів-вокалістів серед дітей дошкільного віку «Травневі соловейки». Участь у ньому беруть діти дошкільних навчальних закладів міста віком  5-6 років. Не став виключенням  і цей рік. 

17 травня в конкурсі взяли участь малята ДНЗ № 3, 4, 6, 16, 19, 22, 24, 31, 34, 35, 36, НВК №4, НВК №7 – всього 18 вокалістів з 11 ДНЗ та 2 НВК. Учасники та гості почули пісні різного жанрута цікавої тематики у виконанні маленьких співаків. Члени оргкомітету та журі відмітилигарний підбір репертуару для кожного учасника конкурсу, чисте інтонування мелодії та артистичність маленьких виконавців.

Привітання з перемогою, дипломи та подарунки отримали учасники: 

І місце – Хроніна Аліса (ДНЗ №6), Бєлоусов Єгор (НВК №4).

ІІ місце – Луговська Олена (ДНЗ №24), Меркулова Софія (ДНЗ №35).

ІІІ місце – Гарбузов Марк (ДНЗ №4), Бутенко Марія (ДНЗ №35).

За активну участь – Козирєв Микола (ДНЗ №3), Первуха Анастасія (ДНЗ № 9), Рахімова Айсель (ДНЗ № 16), Борцова Юлія (ДНЗ №19), Голомідова Аліна (ДНЗ № 22), Шевченко Кирило (ДНЗ №31), Бербек Ольга (ДНЗ №31), Смолянська Анастасія (ДНЗ №34), Засядьвовк Ангеліна (ДНЗ №34), Кравченко Марія (ДНЗ №36), Заровній Матвій (НВК №4), Пихтя Злата (НВК №7).

"Маємо надію, що талановиті та співучі дошкільнята будуть продовжувати свою кар’єру у вокальних гуртках  ЦДЮТ, КОЦТ та будинках культури міст Добропілля, Білозерського та селища Новодонецького", - зазначається у повідомленні Добропільської міської ради.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
190 чел. Нарядная елка
47 чел. Аромат мандаринов
47 чел. Праздничный стол
39 чел. Праздничные ТВ передачи
24 чел. Предновогодние распродажи
23 чел. Бой курантов
18 чел. Ожидание подарков
Всего проголосовали
388 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn