воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

В Мирнограді шукачів роботи зібрали під одним дахом

В Мирнограді шукачів роботи зібрали під одним дахом
В Мирноградському (раніше - Димитровському) міського центру зайнятості пройшов черговий інформаційно-консультаційний захід «Під одним дахом». Його відвідали 20 осіб.
 
Під час таких заходів представники різних соціальних служб, громадських організацій та представників влади в єдиному інформаційному просторі надають комплекс соціальних послуг для окремих категорій громадян, передусім соціально вразливим (внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники АТО, молодь, особи з обмеженими можливостями тощо), а роботодавці - пропонують місця для працевлаштування.
 
Цього разу захід пройшов у звичному режимі. Присутні одержали інформаційні та консультаційні послуги, юридичні консультації. Найбільше відвідувачів хвилювали питання працевлаштування, отримання матеріальної та медичної допомоги, пенсійного забезпечення, оформлення інвалідності, зміни в законодавстві, що вступили в силу з 1 січня 2017 року.
 
«Проведення подібних заходів дозволяє, об’єднавши зусилля служби зайнятості, громадських організацій та представників влади, знайти шляхи для вирішення соціальних проблем різних категорій населення та ефективно підтримувати людей в умовах економічних негараздів та військового конфлікту, сприяє швидкому реагуванню на потреби клієнтів, наближенню сфери соціального захисту до громадян», - підкреслюють представники Мирноградського міського центру зайнятості.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn