понедельник, 24 июля
ad
ad
img

НОВОСТЬ

В Мирнограді шукачів роботи зібрали під одним дахом

В Мирнограді шукачів роботи зібрали під одним дахом
В Мирноградському (раніше - Димитровському) міського центру зайнятості пройшов черговий інформаційно-консультаційний захід «Під одним дахом». Його відвідали 20 осіб.
 
Під час таких заходів представники різних соціальних служб, громадських організацій та представників влади в єдиному інформаційному просторі надають комплекс соціальних послуг для окремих категорій громадян, передусім соціально вразливим (внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники АТО, молодь, особи з обмеженими можливостями тощо), а роботодавці - пропонують місця для працевлаштування.
 
Цього разу захід пройшов у звичному режимі. Присутні одержали інформаційні та консультаційні послуги, юридичні консультації. Найбільше відвідувачів хвилювали питання працевлаштування, отримання матеріальної та медичної допомоги, пенсійного забезпечення, оформлення інвалідності, зміни в законодавстві, що вступили в силу з 1 січня 2017 року.
 
«Проведення подібних заходів дозволяє, об’єднавши зусилля служби зайнятості, громадських організацій та представників влади, знайти шляхи для вирішення соціальних проблем різних категорій населення та ефективно підтримувати людей в умовах економічних негараздів та військового конфлікту, сприяє швидкому реагуванню на потреби клієнтів, наближенню сфери соціального захисту до громадян», - підкреслюють представники Мирноградського міського центру зайнятості.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Эмиграция - перспектива или тупик?
author
Степан Полторак
Міністр оборони України
"Ми не хочемо вирішувати проблему силовим шляхом. Але якщо Росія ухвалить рішення щодо відкритої агресії, кожен українець захищатиме кожен сантиметр своєї землі".
62%
Проголосовало: 217 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn