пятница, 21 июля
ad
ad
img

НОВОСТЬ

Розпочалася кампанія декларування доходів громадян - 2017

Розпочалася кампанія декларування доходів громадян - 2017

З 1 січня поточного року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Про це повідомляється на сайті Покровської місцевої ради.

«Податкова декларація про майновий стан та доходи, отримані громадянами у 2016 році, подається до органів Державної фіскальної служби за місцем реєстрації. Щорічне декларування доходів громадянами пов‘язано з виконанням вимог Податкового кодексу України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, або мають право подати декларації для отримання податкової знижки», - говориться у повідомлені.

Також нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджено нову форму декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 № 821.

Крім цього, національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє, що з 1 січня 2017 року розшириться коло суб’єктів е-декларування.

Друга хвиля охопить більше коло суб’єктів електронного декларування. Наразі вичерпний перелік міститься у Законі України «Про запобігання корупції».

Докладніше про це можна ознайомитись в інфографіці.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Эмиграция - перспектива или тупик?
author
Степан Полторак
Міністр оборони України
"Ми не хочемо вирішувати проблему силовим шляхом. Але якщо Росія ухвалить рішення щодо відкритої агресії, кожен українець захищатиме кожен сантиметр своєї землі".
61%
Проголосовало: 165 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn