воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

33-річний житель Мирнограду влаштував у багатоповерхівці притон

33-річний житель Мирнограду влаштував у багатоповерхівці притон

Розкриття злочинів у сфері нелегального обігу наркотиків – один з пріоритетних напрямків роботи поліції. Тож протягом перших 10 днів нового року правоохоронці зареєстрували вісім таких злочинів. У Мирнограді вони прикрили наркопритон.

Не припинялася робота у цьому напрямку і під час новорічних та різдвяних свят. Співробітниками поліції Покровської оперативної зони постійно вживаються заходи щодо вилучення наркотиків з незаконного обігу та попередження виготовлення та пересилання наркотичних речовин.

Так напередодні, співробітниками Мирноградського відділення поліції була отримана оперативна інформація про то, що в одній з квартир багатоповерхового будинку функціонує наркопритон.

Отримавши ухвалу суду на проведення обшуку у зазначеній квартирі, правоохоронці направилися за вказаною адресою. Власником оселі виявився 33-річний чоловік, який вже засуджувався за незаконне зберігання наркотиків.

Під час обшуку в квартирі нарколюбителя правоохоронці виявили речовину рослинного походження, зовні схожу на наркотичну. Власник речовини зізнався, що вже тривалий час вживає наркотичні засоби, а виявлена у нього речовина є марихуаною власного виробництва. Однак організацію та утримання у себе вдома наркопритон заперечує мовляв «злі язики на нього наговорюють».

Показання правопорушника будуть перевірені в ході досудового розслідування. Вилучена речовина направлена на експертизу.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn