воскресенье, 23 июля
ad
ad
img

НОВОСТЬ

На блокпостах і автошляхах у Покровську і регіоні - посилені перевірки (фото)

На блокпостах і автошляхах у Покровську і регіоні - посилені перевірки (фото)

У зв’язку із святами поліцейські області продовжують працювати у посиленому варіанті несення служби. Першочергові завдання з охорони публічного порядку були доведені особовому складу всіх підрозділів під час щотижневого загальнообласного інструктажу.

Аби свята пройшли спокійно та у безпеці, до охорони громадського порядку будуть задіяні додаткові наряди поліції.

По Покровській оперативній зоні завдання поліцейським доводили очільники поліції. Саме головне для правоохоронців – не допустити дестабілізації обстановки у регіоні. Для цього мають бути посилені перевірки на автошляхах та блокпостах, аби виявити осіб, причетних до розвідувально-диверсійної діяльності.

Поліцейські мають уважно нести службу на вулицях населених пунктів, попереджати та виявляти будь-які спроби порушити громадський порядок, вчасно виявити факти незаконного обігу зброї, бойових припасів, вибухівки, наркотичних речовин та інших заборонених та небезпечних предметів.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Эмиграция - перспектива или тупик?
author
Степан Полторак
Міністр оборони України
"Ми не хочемо вирішувати проблему силовим шляхом. Але якщо Росія ухвалить рішення щодо відкритої агресії, кожен українець захищатиме кожен сантиметр своєї землі".
61%
Проголосовало: 194 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn