суббота, 24 марта
img

НОВОСТЬ

На блокпостах і автошляхах у Покровську і регіоні - посилені перевірки (фото)

На блокпостах і автошляхах у Покровську і регіоні - посилені перевірки (фото)

У зв’язку із святами поліцейські області продовжують працювати у посиленому варіанті несення служби. Першочергові завдання з охорони публічного порядку були доведені особовому складу всіх підрозділів під час щотижневого загальнообласного інструктажу.

Аби свята пройшли спокійно та у безпеці, до охорони громадського порядку будуть задіяні додаткові наряди поліції.

По Покровській оперативній зоні завдання поліцейським доводили очільники поліції. Саме головне для правоохоронців – не допустити дестабілізації обстановки у регіоні. Для цього мають бути посилені перевірки на автошляхах та блокпостах, аби виявити осіб, причетних до розвідувально-диверсійної діяльності.

Поліцейські мають уважно нести службу на вулицях населених пунктів, попереджати та виявляти будь-які спроби порушити громадський порядок, вчасно виявити факти незаконного обігу зброї, бойових припасів, вибухівки, наркотичних речовин та інших заборонених та небезпечних предметів.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn