понедельник, 18 декабря
ad
img

НОВОСТЬ

Добропільщина потерпає від грипу та ОРВІ

Добропільщина потерпає від грипу та ОРВІ

У нинішньому епідсезоні грипу та ГРВІ у Добропільському районі вже зареєстровано 1124 хворих. За період з 3 жовтня 2016 року по 5 січня 2017 року за оперативними даними структурних підрозділів КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  перехворіло 7,1 % населення. Діти віком до 17 років становлять 74,0 % від загальної кількості захворілих.

Оперативну інформацію про епідемічну ситуацію з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у Добропільщині повідомляє районна рада.

За минулий звітний тиждень темп приросту захворюваності знижується як у дорослих, так і серед дітей, показники не перевищують епідемічних порогів.           

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Добропільській амбулаторії – 11546,9 (209 випадків), найменший – в Золотоколодязянській амбулаторії – 609,1 (63 випадка) на 100 тис. населення.

Медичні працівники КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» попереджають, що якщо помітили у себе симптоми, характерні для ГРВІ (нежить, кашель, біль у горлі, головний біль, слабкість) необхідно негайно звернутися до лікаря.

Та, якщо притримуватися простих правил, то шанси вберегтися від захворювання виростають в рази.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
190 чел. Нарядная елка
47 чел. Аромат мандаринов
47 чел. Праздничный стол
39 чел. Праздничные ТВ передачи
24 чел. Предновогодние распродажи
23 чел. Бой курантов
18 чел. Ожидание подарков
Всего проголосовали
388 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn