воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

Дітям полісменів Покровська влаштували свято (Фото)

Дітям полісменів Покровська влаштували свято (Фото)

Діти в різних куточках світу з нетерпінням чекають Нового року, пишуть листи Дідові Морозу і Санта-Клаусу, мріючи отримати заповітні подарунки і чекаючи чудес, які зроблять саме чарівне свято в році по-справжньому незабутнім.

Співробітники Покровського відділу поліції разом із Лігою майбутніх поліцейських влаштували новорічне свято для дітей правоохоронців.

Дітлахи потрапили у справжню зимову казку: ошатний зал, гарна ялинка, новорічна музика – все це створювало атмосферу свята, радості та чарівництва. Разом із Дідом Морозом та Снігуронькою хлопчики та дівчатка водили хороводи, відгадували загадки, співали, танцювали та охоче приймали участь у конкурсах.

Незабутню атмосферу новорічного свята створювали чудові новорічні костюми дітей, їх позитивна енергетика та гарний настрій. Маленькі учасники заходу не залишились без солодких подарунків.

 

Свято вдалося на славу та пройшло весело і завзято. Батьки дякували організаторам і учасникам новорічної вистави за доставлену радість і гарний настрій!

 

Керівництво та особовий склад Покровського відділу поліції висловлюють подяку трудовому колективу та президенту правління ПАТ ШУ «Покровське» Леоніду Володимировичу Байсарову, а також благодійному фонду «Надія» за сприяння у проведенні новорічного свята для дітей працівників поліції Покровська.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn