среда, 21 марта
img

НОВОСТЬ

Учень з Покровська став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Я-журналіст!» (Видео)

Учень з Покровська став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Я-журналіст!» (Видео)

Обдарований учень 9 класу багатопрофільної гімназії м. Покровська Петренко Кирило прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі учнівських творчих робіт «Я-журналіст!».  23 грудня у Національній спілці журналістів України відбулося нагородження  переможців конкурсу.

Організатором конкурсу є Видавничий дім «ОГО», Національний університет «Острозька академія»  та управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. Учасниками конкурсу стали 508 учнів 8-11 класів та студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації з 20 областей України.

На урочисту подію нагородження  переможців конкурсу «Я-журналіст!» були запрошені перший секретар Національної спілки журналістів України С. Томіленко, головний редактор Видавничого дому «ОГО», викладач кафедри журналістики НАУ «Острозька академія» В. Голубєв, переможці конкурсу, їхні батьки та керівники.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я-журналіст!» в номінації «Відео» та диплом II ступеня отримав Петренко Кирило, керівник - практичний психолог 1 категорії Піскунова О.А.

На розсуд членів журі Петренко Кирило підготував конкурсу роботу в номінації «Відео» за темою «Цікаве поряд» (назва роботи «Людина добрих справ»). У відеосюжеті старшокласник розповів  про цікаву людину нашого міста, сучасника, з ким би міг познайомити гостей Покровська. Також  цікаво розкрив буденне життя  місцевого  жителя, багатодітного  батька, мецената Падалко Ігоря та традиції його великої родини.

Роботу розміщено в соціальній мережі, в YouTube. Також із результатами конкурсу «Я-журналіст!» можна ознайомитись «В контакте».

                        За інформацією методичного кабінету відділу освіти Покровської міськради.

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn