суббота, 19 августа
ad
ad
img

НОВОСТЬ

«Пряникова пошта» подружила підлітків зі Сходу і Заходу

«Пряникова пошта» подружила підлітків зі Сходу і Заходу

Добропільські Лігівці отримали листи-відповіді від своїх однолітків з Вінниці. В середині кожного зворотнього листа юні помічники поліцейських знайшли запашні  розписні медові прянички. Лігівці із захопленням читали листи, а маленькими смаколиками вирішили прикрасити свої ялинки.

Напередодні новорічних свят Лігівці прийняли участь у проекті «Пряникова пошта-2016». Діти написали листи до своїх однолітків з Заходу і вже сьогодні отримали відповіді на свої посилання.

Школярі з Вінниці підготували невеличкі сюрпризи для «юних правоохоронців», в середині кожного листа-відповіді на дітей чекали запашні розписні медові прянички. Окрім зворотної адреси у кожній листівці діти залишили посилання на свої Інтернет ресурси.

Хлопці та дівчата з Вінниці привітали Лігівців зі святами та із задоволенням розповіли їм про свої традиції щодо зустрічі Нового року та Різдва. Діти з Заходу написала купу побажань своїм новим друзям. У своїх листах школярі розповідали про себе та свої родини, а також запрошували Лігівців у гості.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» дуже раді, що прийняли участь у «Пряниковій пошті». Саме завдяки такій акції у них з’явилось багато нових друзів і в подальшому вони обов’язково з ними зустрінуться та потоваришують.  

 

 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Эмиграция - перспектива или тупик?
205 чел. Перспектива, если бы была возможность, я бы уехал(а) в развитую страну (Европа, США, Австралия и т. п.)
103 чел. Мне в Украине лучше
23 чел. Я не эмигрирую только потому, что не хочу всё время говорить на иностранном языке
Всего проголосовали
331 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn