воскресенье, 23 июля
ad
ad
img

НОВОСТЬ

В Мирнограді обрали нового президента

В Мирнограді обрали нового президента
Сьогодні, 22, грудня за ініціативою Ліги учнів (ЛУЧ) Мирнограду (колишній Димитров) відбулася виборча конференція кандидатів у президенти "ЛУЧ".
 
Вибори пройшли у два етапи: у першому (відбірковому) взяли участь представники шкільного самоврядування 10 навчальних закладів міста, у другий етап (очний) було відібрано 5 кандидатів від ЗОШ № 4, 5, 8, 10.
У фіналі крнкурсу кандидати у президенти "ЛУЧ" презентували себе та передвиборчу програму своєї кандидатури.
150 представників шкільних самоврядувань оцінили рівень компетентності та лідерських якостей кандидатів, вміння представити себе і орієнтуватися у вирішенні питань міського учнівського самоврядування та обрали найкращого. Серед чотирьох фіналістів Юрінї Валерії (учениці ЗОШ № 5), Моргун Романа (учня ЗОШ № 4), Хасенко Вікторії (учениці ЗОШ № 8) та Лапчинського Данила (учня ЗОШ № 10) новообраним президентом Ліги учнів Мирнограду став Моргун Роман. 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Эмиграция - перспектива или тупик?
author
Степан Полторак
Міністр оборони України
"Ми не хочемо вирішувати проблему силовим шляхом. Але якщо Росія ухвалить рішення щодо відкритої агресії, кожен українець захищатиме кожен сантиметр своєї землі".
61%
Проголосовало: 194 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn